2024. március 29. péntek
Névnap(ok): Auguszta
Iskolánk
Intézményünkről
Névadónk, Bárdos Lajos
Bemutatkozás – Introduction (angol)
Egykori diákjaink gondolatai
Dokumentumok
Letölthető dokumentumok
Fakultatív oktatás
A néptánc oktatása iskolánkban
Ének-zene oktatás
Sakkpalota program
Idegen nyelv oktatás
Hitoktatás
Programok
Havi program
Dolgozóink
Tanárok
Alsó tagozat
Beiratkozás
Információk a beiratkozáshoz
Információk leendő első osztályosoknak
Nyomtatványok beiratkozáshoz
Felső tagozat
Továbbtanulás
Középiskolai felvételi szabályzat
Gimnázium
Ideiglenes felvételi jegyzék
Gimnáziumi felvételi tájékoztató
Érettségi eredmények
Közösségi szolgálat
Pályázatok
Határtalanul
Erzsébet-tábor
Szülőknek szóló
Útravaló Ösztöndíjprogram
Ebédbefizetés
Tanulóbiztosítás
Tájékoztatás elektronikus ügyintézésről
Szülői tájékoztató az elektronikus beiratkozáshoz
English
Introduction
Music education
Folk dance education
Secondary Grammar School
Contact
“Kréta” e-napló
Ebédbefizetés
Eseménynaptár
Dokumentumok
Kategória
Összes
Összes
Alsó tagozat
Egyéb
Felső tagozat
Gimnázium
Rendezvény
Nemzetközi nőnap
Március 08
Március 22
A víz világnapja
Madarak és fák napja
Május 10
Szeptember 11
Rövidített tanítási nap
Erzsébet-tábor 6.z
Szeptember 11
Szeptember 11
Iskolai SZMK on-line
Szülői értekezletek
Szeptember 12
Szeptember 13
Szülői értekezletek
Erzsébet-tábor 7.abz
Szeptember 13
Szeptember 14
Szülői értekezletek
Szülői értekezletek
Szeptember 15
Szeptember 18
Szülői értekezletek
Szülői értekezletek
Szeptember 19
Szeptember 29
Sportnap
Pályaválasztási kérdőív 8. évf.
Szeptember 29
Október 02
A világ legnagyobb tanórája
Naptárfotózás, kitűnők fotózása
Október 03
Október 03
Zeneakadémiai látogatás – 6.z
A világ legnagyobb tanórája
Október 03
Október 04
Állatok Világnapja
Naptárfotózás, kitűnők fotózása
Október 04
Október 04
A világ legnagyobb tanórája
Tanítás nélküli munkanap a 11-12. évfolyamon
Október 05
Október 05
A világ legnagyobb tanórája
Evezés – 4.z
Október 06
Október 06
Aradi Vértanúk Napja – megemlékezés osztály szinten
Tanítás nélküli munkanap a 11-12. évfolyamon
Október 06
Október 06
A világ legnagyobb tanórája
LEP – 6.a Hagyományok Háza
Október 10
Október 10
Falmászás – 2.b
LEP – Természettudományi Múzeum – 6.z
Október 12
Október 12
4.a Pénzmúzeum
Katasztrófavédelmi nap – (4 fő 8.évf. és 4 fő gimn.)
Október 13
Október 16
Iskolábahívogató – leendő elsősök részére
Beiskolázási szülői értekezlet – 8. évfolyam
Október 16
Október 17
LEP – 3.z Természettudományi Múzeum
LEP – 7.a, 7bz Pesti Magyar Színház – Időfutár
Október 17
Október 18
Megemlékezés 9-12. évfolyam külső helyszínen
Zenei világnap
Október 19
Október 19
Falmászás – 4.a
Megemlékezés 1956. október 23-ról
Október 20
Október 20
Megemlékezés 5-8. évfolyam külső helyszínen
Nemzeti ünnep
Október 23
Október 24
Garázsvásár
Őszi szünet
Október 30
Október 31
Őszi szünet
Őszi szünet
November 01
November 01
Mindenszentek
Őszi szünet
November 02
November 03
Őszi szünet
LEP – Természettudományi Múzeum – 4.z
November 06
November 06
Igazgatói tájékoztató a leendő elsős szülőknek 16 óra
Szépolvasó verseny az 1-4. évfolyamon 14 óra
November 07
November 07
Próbafelvételi a 8. évfolyamosok részére 8-10 óráig
LEP – Pesti Magyar Színház – Tüskevár – 5.b 11 óra
November 09
November 10
IKSZ Börze az iskola 9.A és 9.B osztályainak 13 óra
Mártonnap – hon- és népismeret
November 10
November 14
OKTV – matematika – 11. évfolyam – 1 fő 14 óra
Mi a pálya? – pályaválasztási program a 8.a-nak 11 óra
November 15
November 15
Szavaló verseny 1-4. évfolyamon 14 óra
Mi a pálya? – pályaválasztási program a 8.z-nek 11.30 óra
November 16
November 17
Dobóék nyomában…. – 6. évfolyamkirándulás Egerbe
LEP – Cirkuszi előadás – 8.b 11 óra
November 17
November 21
Időmérő próba – szalagavató 12 óra
Nyílt nap a gimnáziumi tagozaton 9-11 óra
November 22
November 22
LEP – Pesti Magyar Színház – Tüskevár – 5.a, 5.z, 6.b 11 óra
OKTV – angol – 14 óra
November 23
November 24
Múzeum pedagógiai foglalkozás – 5.b 11 óra
Szalagavató iskolai próba 12 óra
November 27
November 28
LEP – Pesti Magyar Színház – Tündér Lala – 2.b, 2.z 15 óra
Jelentkezési határidő a központi felvételi vizsgára – 8. évfolyamosoknak – jelentkezési lapok beadása a titkárságra
November 30
December 02
Szalagavató 17 óra
Nyílt nap a leendő elsősöknek 9-11 óra
December 02
December 04
Laptopok átadása a szülőknek 7. és 10. évf.
Érkezik a Mikulás!
December 06
December 07
LEP – Rumini – Nemzeti Táncszínház – 3.a, 4.a, 4.b 15 óra
Közös kóruspróba Nóra kórusának 5.óra
December 07
December 08
Angol filmnézős teadélután a felsőtagozaton
Szülők kóruspróbája a koncert előtt 7.30 óra
December 08
December 11
Drogprevenciós előadás – 9.a
Karácsonyi koncert a Magyar Nemzeti Múzeumban
December 12
December 13
Kórustábor 5.z, 6.z, 7.z, 8.z
Kórustábor 5.z, 6.z, 7.z, 8.z
December 14
December 15
LEP – Szépség és a szörnyeteg – 8.a, 8.z
Filmklub – Csapda a neten – 9.B
December 15
December 15
Kórustábor 5.z, 6.z, 7.z, 8.z
Kórus fellépése a Récsey Centerben
December 18
December 18
Karácsonyi vásár
Gimis osztálykarácsony
December 20
December 20
Sulimozi – 5.a és 5.b
Tanítás nélküli munkanap
December 21
December 22
Téli szünet első napja
Karácsony
December 25
December 26
Karácsony
Téli szünet
December 27
December 28
Téli szünet
Téli szünet
December 29
Január 01
Új Év napja
Január 01
Január 02
Téli szünet
Téli szünet
Január 03
Január 04
Téli szünet
Téli szünet
Január 05
Január 15
Iskolába hívogató foglalkozás leendő első osztályosoknak 16-17 óra
Magyar Kultúra Napja
Január 22
Február 01
Kazinczy-verseny iskolai forduló – 5-6. évfolyam
Maci-nap – 4.a
Február 01
Február 05
Farsangi színes hét
Farsangi színes hét
Február 06
Február 07
Farsangi színes hét
Kazinczy-verseny kerületi forduló – 5-6. évfolyam – Dobsuli
Február 07
Február 07
Matematika Határok Nélkül – 9.a és 9.b
Nyílt nap leendő első osztályosoknak 9-11 óra
Február 08
Február 08
Farsangi színes hét
Farsangi színes hét
Február 09
Február 09
Farsang az alsó tagozaton
Értékelő lapok átadása a 8. évfolyamosok részére (határidő)
Február 09
Február 14
Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtani Verseny – iskola és kerületi forduló
Bálint-napi “szívküldi”
Február 14
Február 15
Jelentkezési határidő az érettségi vizsgára
Farsang a felső tagozaton
Február 16
Február 21
Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaiverseny – iskolai és kerületi forduló
Középiskolai továbbtanulási lapok postáraadásának végső határideje
Február 21
Február 22
Nyílt nap leendő első osztályosoknak 9-11 óra
Megemlékezés a kommunista diktatúra áldozatainak emléknapjáról (02.25.) – gimnáziumi tagozat – órakeretekben
Február 26
Február 28
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiaverseny – iskolai és kerületi forduló
Kaán Károly Kémiaverseny – 7-8. évfolyam
Február 29
Március 04
elsős meghallgatás
elsős meghallgatás
Március 05
Március 05
Zöldokos kupa II. 8.a
1.z Kölyökvadon Játszóház (délelőtt)
Március 06
Március 06
érzékenyítő program
4.a Petőfi Irodalmi Múzeum
Március 08
Március 08
3.a látogatás a Budavári Palotába
szóbeli felvételi
Március 11
Március 12
szóbeli felvételi
Zöldokos kupa online III.. 8.a
Március 12
Március 13
szóbeli felvételi
megemlékezés március 15-ről
Március 14
Március 15
1848-as forradalom
11.évfolyam történelem vizsga
Március 18
Március 18
12.évfolyam katasztrófavédelem
angol háziverseny az 5-8. évfolyamon
Március 19
Március 19
11.évfolyam történelem vizsga
12.évfolyam matek próbaérettségi
Március 19
Március 20
Matematika házi verseny 3-4. oszt
2.b és 2.z Állatbemutató a könyvtárban 12 órától
Március 21
Március 27
érzékenyítő program
tavaszi szünet
Március 28
Március 29
nagypéntek
Föld órája
Március 30
Április 01
Húsvét
Tavaszi szünet
Április 02
Április 03
Tavaszi szünet
Tavaszi szünet
Április 04
Április 05
Tavaszi szünet
Költészet Napja
Április 11
Április 16
Ki mit tud? zenei
Ki mit tud? tánc
Április 17
Április 18
elsős beiratkozás
Föld napja
Április 19
Április 19
elsős beiratkozás
Fenntarthatósági témahét
Április 22
Április 22
osztályfényképezések
osztályfényképezések
Április 23
Május 01
Munkaszüneti nap
Pünkösd
Május 20
Eseményeknaptár